• W domu
  Jeżeli zgon bliskiej nam osoby nastąpi w domu naszym obowiązkiem jest wezwanie lekarza, który stwierdzi zgon i wystawi stosowny dokument.
 • W hospicjum
  Gdy pacjent zostaje przyjęty do hospicjum rodzina składa deklarację, w której decyduje o wyborze firmy pogrzebowej. Jeżeli zdecydujecie się państwo obdarzyć nas zaufaniem wówczas w momencie śmierci zostaniemy telefonicznie powiadomieni przez hospicjum o konieczności przewiezienia zmarłego do chłodni.
 • W szpitalu
  Gdy zgon bliskiej osoby nastąpi w szpitalu należy wybrać i skontaktować się z firmą pogrzebową.
 • Za granicą
  Pochowanie w Polsce osoby zmarłej poza granicami naszego państwa związane jest ze sprowadzeniem zmarłego do kraju. Nasi pracownicy załatwią za państwa za granicą wszystkie niezbędne dokumenty i zezwolenia. Osoba zmarła zostanie przez nas przewieziona do kraju zgodnie z obowiązującą Polskę Konwencją Berlińską.
 • W wypadku
  Często w przypadku wątpliwej przyczyny śmierci lub wypadku, ciało osoby zmarłej zabezpieczone zostaje przez prokuraturę, na której zlecenie dyżurny autokarawan zabiera je z miejsca wypadku. Odbiór zmarłego z miejsca zgonu przez jakąkolwiek z firm pogrzebowych nie stanowi żadnego zobowiązania do korzystania z usług tych firm.

tel.  95 781 00 83
kom. 668 499 987